PAR TRENIŅIEM:

     Esmu izstrādājusi pati savu treniņu metodiku, kuru saucu par ''Mixed training'', jo metodē tiek izmantoti ārkārtīgi daudzveidīgi vingrinājumi, treniņu veidi un modeļi. Tajā ir iekļauti treniņi balansa izjūtai, izturībai, spēkam, ātrumam, reakcijai un lokanībai. Liela daļa no šī projekta ir aizgūta no CrossFit, taču esmu pievienojusi vēl daudzas lietas, kuras CrossFitā nav populāras vai netiek iekļautas.

Viena no šīm lietām ir SPĒLES. Pirmajā mirklī jūs droši vien nodomāsiet ''Spēles taču ir bērniem'', taču tad, kad mani klienti tās izmēģina, viņi ne tikai pēc treniņa jūtas nopietni pastrādājuši, bet arī priecīgi un gatavi saņemt jaunu uzdevumu. Spēles padara vienmuļo treniņu procesu daudz neparedzamāku, interesantāku un efektīvāku, jo spēles azartā Tu tik ļoti nekoncentrēsies uz diskomforta sajūtām!

''Mixed training'' atšķirsies no citām treniņu metodēm ne tikai ar to, ka tajā tiek izmantoti neskaitāmi vingrinājumi. Arī treniņu uzbūves, garumi, skaits nedēļā un tipāži ir krasi atšķirīgi. Tu iepazīsi jaunus un nedzirdētus treniņu veidus un metodes.

 

 PAR UZTURU:

     Uztura programmas un ieteikumus esmu izstrādājusi vadoties ne tikai pēc savas pieredzes un dažādu stratēģiju izmēģināšanas, bet arī vadoties pēc pieredzējušu uztura speciālistu, klientu un profesionālu sportistu treneru ieteikumiem.

     Tu saņemsi:

  •  Sava pašreizējā uztura izskatīšanu un iespējamo kļūdu paskaidrojumu

  • Sarakstu ar produktiem, kuri būs sadalīti 4 kategorijās, no kurām Tu lietosi tikai tās kategorijas, kuras es ieteikšu lietot (tas atkarīgs no mērķa)
  • Ieteikumus, kad un kā ēst, lai iegūtu maksimāli labu rezultātu
  • Iespēju ar mani regulāri konsultēties un sarakstīties, lai saņemtu atbildes uz visiem jautājumiem
  • Regulāras receptes ar idejām un ieteikumi
 .